ما در نيويورک غريب هستيم/۱

ابراهيم نبوی مطلب جالبی نوشته.اين آدم ذاتا آدم طنازی است.خدا سلامتش نگاه دارد تا هميشه طنز مکتوب ما پربار باشد.

احمدی نژاد در سخنرانی خودش در سازمان ملل و مصاحبه با کریستین امانپور طرح خودش را در مورد انرژی هسته ای مطرح کرد. این طرح بسیار مهمی است. پیشنهاد می شود اسم این اجلاس را بگذاریم نیویورک چای که با ادبیات الفنون هم سازگار باشد.
۱) ایران قصد استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای دارد و برای اینکه از انرژی هسته ای استفاده صلح آمیز بکند حاضر است جنگ کند.
۲) نه تنها ایران بلکه بقیه کشورهای دنیا هم حق استفاده از انرژی اتمی دارند، بخصوص کشورهای اسلامی که از دوچرخه هم برای انفجار و ترور استفاده می کنند.احمدی نژاد!!!!
۳) ایران قصد دارد تولید کننده سوخت اتمی بشود و اورانیوم را با سی درصد قیمت زیر قیمت بازار به همه بفروشد و این کار را برای این می کند که همه کشورهای جهان بتوانند با استفاده از انرژی اتمی برق تولید کنند و هیچ چراغی در دنیا خاموش نشود.
۴) ایران کلیه توافق ها را با آژانس انرژی اتمی اجرا می کند، بخصوص توافق پاریس و سعدآباد که مثل ترکمانچای و گلستانچای هستند.
۵) کلیه کشورهایی که سلاح اتمی و انرژی هسته ای دارند باید از طریق یک مرکز مطمئن کنترل بشوند و چون سازمان ملل به دلیل نفوذ آمریکا مطمئن نیست ترجیحا ایران و پاکستان و کره شمالی و سوریه و لیبی بهتر است مراکز اتمی اروپا و آمریکا و غیره را کنترل کنند.
به نظر من احمدی نژاد بهترین راه را برای ادامه دادن به کارش پیدا کرده است، احمدی نژاد می داند که نمی تواند به وعده هایی که در مورد فقرزدائی و مبارزه با فساد داده عمل کند، بنابراین می رویم که ایران وارد یک بحران بزرگ بشود. خدا آخر و عاقبت مان را بخیر کند.

صد نفر احمدی‌نژاد را در نيويورک همراهی ميکنند.نيويورک جای غريبی است و آدم نميداند که در اين شهر پر از فساد و فحشا و آدم‌کشی که آثاری از مهرورزی در آن مشهود نيست چه بلايايی ممکن است سر آدم بيايد.ما که بخيل نيستيم.اين آدمها آمريکا بروند بهتر است.به قول قوچانی سفرهای اينچنينی برای آدمهای اينجوری شايد،،،بله،شايد فتح بابی باشد به روی دنيای جديد.البته چشم من يکی که آب نميخورد.   تا بعد

/ 0 نظر / 15 بازدید